Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kongre öncesi delege ziyaretleri

AK Parti Çanakkale İl

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, pazar günü gerçekleştirilecek olan kongre öncesi ilçeleri ziyaret ederek delegelerle buluşmaya devam ediyor. Başkan Karadağ delegelere kongre davetiyelerini elden takdim ederek delegeleri kongreye davet ediyor.

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, 21 0cak Pazar günü AK Parti Genel Başkanvekili-Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımları ile gerçekleştirilecek 6.Olağan il kongresi öncesi delegeler ile buluşmaya devam ediyor.

Dün Eceabat ilçesinde Eceabat ve Gökçeada delegeleri ile kahvaltılı toplantıda bir araya gelen İl Başkanı Yeşim Karadağ delege buluşmalarına gün boyu devam etti.Eceabat’tan sonra Gelibolu, Lapseki, Çan ve Yenice ilçelerine  geçen Karadağ burada da delegeler ile bir toplantı gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda 2 yıllık görev süresi boyunca yaptıklarını anlatan Yeşim Karadağ delegelere kongre davetiyelerini elden takdim ederek delegeleri kongreye davet etti.

İl Başkanı Karadağ toplantılarda yaptığı konuşmalarda birlik ve beraberlik içerisinde Çanakkale İl Teşkilatının 6.olağan kongresini gerçekleştireceklerini. 21 Ocak Pazar günü şölen havasında geçecek kongrenin şimdiden hayırlı olmasını dilediğini ifade ederek şu cümlelere yer verdi: AK Parti Çanakkale İl teşkilatı olarak ilçelerimizin kongre sürecini büyük bir olgunluk içerisinde bir olarak diri olarak tamamladık, artık sıra il kongremizde, inşallah 21 Ocak Pazar günü fahri Çanakkaleli Sayın Başbakanımızın da katılımları ile 6.Olağan il kongremizi gerçekleştireceğiz. Kongre öncesi delegelerimiz ile buluşmak istedik,zaten bir çok vesile ile teşkilatlarımız ile bir araya geliyoruz, delegelerimiz partimizin mihenk taşlarıdır, biz de mihenk taşlarımız ile kongre öncesinde de temas kuralım istedik ve kongre davetiyelerini elden vermek istedik. Ben tüm partililerimizi ve vatandaşlarımızı Pazar günü Esenler Kapalı Spor Salonunda yapılacak olan 6.olağan il kongremize davet ediyorum.” dedi.

 Dilek Akşen

 

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech