Çanakkale Halk Eğitim Merkezi ve Kepez Belediyesi ortaklığında açılan Halıcılık Kursu faaliyete geçti.
Halk Eğitim Merkezi ve Kepez Belediyesi ortak bir projeye imza atarak unutulmaya yüz tutmuş meslekleri ve kültürel değerleri canlandırıyor. Alev Çetin eğitmenliğindeki, 24 yıldır açılmayan ‘Halıcılık Kursu’ 10 Ocak günü faaliyete geçti.
Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yasemin Şenol sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Çanakkale Halk Eğitimi Merkezi ve Kepez Belediyesi işbirliği ile 24 yıldır açılmayan Halıcılık Kursumuz faaliyete geçti… Kepez Belediyesine ve öğretmenimiz Alev Çetin’e teşekkür ederiz.” dedi.
Haber Merkezi