Çanakkale Belediyespor, bugün deplasmanda rakibi Seramiksan ile karşılaştı.
İlk sette varlık gösteremeyen Boğazın Sultanları, ikinci sette istediği üstünlüğü ele geçirdi. Karşılaşmanın ilk dört setinde takımlar iki iki setleri paylaştı. Kendi saha ve seyirci avantajını iyi kullanan Seramiksan, oyuna ağırlığını koydu.
Boğazın Sultanları rakip sahada dişe diş bir mücadele verdi. Çanakkale Belediyespor’a yeni transfer edilen libero Ceren, takıma tam bir uyum sağlamış gözüktü. Belediyespor’un pasörü Seda, geçtiğimiz maçların aksine bu maçta iyi gözüktü.
Son sette, her iki takım da başa baş bir mücadele verirken, Belediyespor maçı 3-2 kazanmayı başardı. Çanakkale Belediyespor, ikinci yarıya ilk yarı kaybettiği puanları telafi ederek başlamış oldu.
Güngör Yıldız