Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Öğrenci Sosyal Etkinlik Merkezi (ÖSEM) önünde bulunan yeşillik alan, izmaritlere teslim edilmiş görülüyor.
ÇOMÜ bünyesinde olan ve öğrencilerin çok sık zaman geçirdikleri ÖSEM binası önü, izmaritten ve çöpten geçilmiyor. Çeşitli disiplinlerde öğretim gören gençlerin, çevreye duyarlılıklarının daha fazla olması beklenirken, üniversitenin de çeşitli uyarı yöntemleriyle çevre duyarlılığını artırıcı çalışmalar yapması bekleniyor.
Dilek Akşen