Ak Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Av.Gültekin Yıldız ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, 6 yıl önce Van depreminde hayatını kaybeden Vahit Tuna öğretmenin ailesini ziyaret etti.
Van’nın Erçiş İlçesi’nde görev yapan ve depremde enkaz altında kalıp can veren öğretmen 30 yaşındaki Vahit Tuna, Çanakkale’de düzenlenen cenaze töreninin ardından gözyaşları arasında toprağa verilmişti.
Ak Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Av.Gültekin Yıldız ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Vahit Tuna öğretmenin ailesini ziyaret etti. Yenidoğan bebeğe Vahit Tuna ismi verildi.
Haber Merkezi