Çanakkale Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri önceki gün yağan sağnak yağmurda Yalı Caddesinde tıkanan yağmur suyu giderlerini açmak için çalışma gerçekleştirdi.
Çanakkale merkezde ve ilçelerde önceki gün etkisini gösteren sağanak yağış bazı bölgelerde küçük küçük su birikintileri oluştururken, şehir merkezindeki yağmur suyu giderlerinde de tıkanmaların yaşanmasına yol açtı. Her sokak ve caddede bulunan yağmur suyu giderlerinde bazı bölgelerde tıkanmalar meydana geldi.
Yalı Caddesi’ndeki yağmur suyu giderlerinde yaşanan tıkanmaya Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri müdahale ederek bölgedeki tıkanmayı açmak için çalışma gerçekleştirdi. Tıkanıklık Belediyeye ait bir tazyikli tanker ile 4 kişilik ekibin çalışması sonrası giderildi.
Engin Ören