Çanakkale Barosu, adli yıl açılışı dolayısıyla ziyaretlerine gelen Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’yı ağırladıktan sonra adliyede bir dizi ziyarette bulundu.
Çanakkale Barosu Av. Bülent Şarlan ve Yönetim Kurulu Üyelerine yeni Adli Yıl Açılışı sebebiyle ziyaret etti. Yapılan ziyarette, Çanakkale ve ülke gündemi konuşularak güncel konularda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.
BARO’DAN YARGI’YA YENİ ADLİ YIL AÇILIŞI ZİYARETLERİ
Çanakkale Barosu Başkanı Av. Bülent Şarlan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, yeni Adli Yıl Açılışı sebebiyle kentin yargı mensupları Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Karişit, Adalet Komisyonu Başkanı Yemliha Karakoç, İdare Mahkemesi Başkanı Erkan Arslan ve 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Ahmet Göztaş’a ziyaretlerde bulundu.
Ziyaretlerde, Çanakkale ve ülke gündemi konuşularak güncel konularda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.