Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Bir Dakikalık Saygı Yetmez”

Ak Parti Çanakkale Merkez

Ak Parti Çanakkale Merkez İlçe Siyasi ve Hukuki İşler Birim Başkanı Av. Ergin Sezen, yaptığı yazılı açıklamayla hem CHP’nin Adalet Kurultayını eleştirdi hem de CHP’li belediyelerin anlaşamamasına değindi.

Av. Ergin Sezen, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “CHP’nin Çanakkale Destanı’nın yazıldığı topraklarda düzenlediği Adalet Kurultayı’nda meydana gelen olay, Türk Milleti’ni derinden yaralamıştır. Kimin ne yediği içtiği bizleri ilgilendirmez. Ancak görülmüştür ki; bir dakikalık saygı duruşuyla, saygı göstermek yeterli bir davranış değildir. Ancak sadece bir toprak, sadece bir yarımada, sadece bir kamp alanı olmadığını tüm dünyanın kabul ettiği bu alanda yapılan her türlü faaliyetin de tüm şehitlerin anısı gözetilerek hassasiyet içinde yapılması gerekir.

AYNI PARTİDE ÇÖZÜM ÜRETEMİYORLAR

Öte yandan toplantının adının ‘Adalet’ olmasına rağmen Sayın Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan’ın açıklamaları karşısında daha kendi parti içinde adaleti tesis etmeyenlerin, edemeyenlerin adaleti dillerine dolamalarını da ibretle izliyoruz. Bu ‘kentin en büyük sorunu ulaşım ve otopark’ diyen Sayın Kepez Belde Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, Çanakkale Belediye Başkanı sayın Ülgür Gökhan’ı suçluyor. Çözüm üretmemekle suçluyor. Aynı partili olmalarına rağmen çözümün üretilemediğini söylüyor. Herkes kendi partisi içerisinde ister kavga eder ister birbirine gül verir. Ancak kimsenin parti içindeki çekişmesinin ceremesini Çanakkaleli çekmek zorunda değildir. Devlet milyonlar harcayıp yaptığı hastane, iki CHP’linin çekişmesine kurban gidemez.”

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech