Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Anıtınızı da alın gidin!”

Ak Parti Merkez İlçe

Ak Parti Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Gültekin Yıldız’ın yazılı bir basın açıklaması yaparak CHP’nin bu hafta sonu gerçekleştireceği Adalet Kurultayını eleştirerek “Anıtınızı da alın, gidin.”dedi.

Ak Parti Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Gültekin Yıldız’ın yazılı bir basın açıklaması yaptı. Başkan Yardımcısı Yıldız Kurultay sonrası Çanakkale’ye yapılacak olan Adalet Anıtının bir dayatma olduğunu, bu anıtı istemediklerini dile getirdi.

Başkan Yardımcısı Yıldız açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun yakın tarihte gerçekleştirdiği sözde adalet yürüyüşünde, CHP’nin kimlerle yürüdüğü, adaleti kimler için istediği açıkça gözler önüne serilmiştir. Birlik ve beraberliğimizi, ulusal güvenliğimizi , Türkiye’nin huzurunu ve istikbalini hedef alan bu kontrollü yürüyüşün 2. safhası olan sözde Adalet Kurultayı maalesef  26-29 Ağustos tarihleri arasında şehitler diyarımız Çanakkale’de gerçekleştirilecektir.Kurultay sonrası ise Çanakkale’ye  Adalet Anıtı yapılacağı ifade edilmiş olup, bu dayatmayı kabul etmemiz mümkün değildir. 40 yıldır yönettiği Çanakkale Belediyesi sınırlarında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e yakışır bir heykel yaptıramayan, Çanakkale’de yatan 250.000 şehidimiz için bir anıt inşa ettiremeyen,   15 Temmuz Halk Direnişi anısına bir parka bir meydana isim veremeyen, hemşerimiz İstiklal Marşı Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un yapılan heykeline Çanakkale’nin bir parkında bir meydanında yer gösteremeyen CHP’nin Sözde Adalet Anıtını Çanakkale il sınırlarında istemiyoruz.   Sabrımızı zorlamadan, Çanakkalelilerin misafirperverliğini daha fazla suiistimal etmeden, şehitlerimizi daha fazla incitmeden kurultaylarını yaptıktan sonra adalet anıtlarını da alarak geldikleri gibi gitmelerini rica ediyoruz.”

Haber  Merkezi

 

 

 

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech