Çanakkale Sosyal Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (ÇASGED), Ahmetçe’de düzenlediği 2. Dalış Kursunu tamamladı.
2016 yılında ilki gerçekleştirilen dalgıçlık kursunun 2.’si Ahmetçe’de düzenlendi. ÇASGED Spor Biriminden yapılan açıklamada şunlara değinildi: “Geçtiğimiz sene hem de ilk defa dalış yapılacak bir noktada, Ahmetçe’de dalış eğitimimizi gerçekleştirmiştik. Bu sene de yine aynı yerde dalış eğitimimizi tamamladık. İlk sene olduğu gibi farklı illerden katılımla gerçekleşen kursumuzda ilk defa katılan kursiyerler 1 yıldız (bröve) alırken 2. defa katılan kursiyerler de 2 yıldız (bröve) almaya hak kazandılar. Kursumuza Konya’dan gelerek bizleri onurlandıran dalış eğitmenimiz Coşkun Bilgi Bey’e, katılan tüm kursiyerlerimize ve organizasyonunun tüm aşamalarında danışmanlık desteği veren Mümtaz Altuğ Bey’e teşekkür ederiz.” Haber Merkezi