AK Parti Delege Seçimleri Başladı

Adalet ve Kalkınma Partisi Çanakkale Merkez İlçe Köy ve Mahalle delege seçim tarihleri ve seçimlerin yapılacağı yerler belli oldu.

AK Parti Merkez İlçeye bağlı köy ve mahallerde yapılacak olan kongre delege seçimlerinin tarihleri ve saatleri belli oldu. Merkez İlçeye bağlı Barbaros, Esenler, İsmetpaşa mahallelerindeki seçimler dün sabah 10.00 ile 12.00 saatleri arasında partinin mahalle bürolarında yapılırken, Kemalpaşa Mahallesi seçimleri Merkez İlçe binasında yine aynı saatler arasında yapıldı. Bugün yapılacak olan Cevatpaşa Mahallesi delege seçimleri Esenler bürosunda, Fevzipaşa Mahallesi seçimleri Merkez İlçe binasında Namıkkemal Mahallesi seçimleri ise İsmetpaşa Mahalle bürosunda 10.00 ile 12.00 saatleri arasında yapılacak. Kepez Boğazkent, Kepez Cumhuriyet ve Kepez Hamidiye Mahallerinin seçimleri ise AK Parti Kepez Belde Binasında saat 10.30 ile 12.30 saatleri arasında 22 Temmuz Cumartesi günü yapılacak.

AK Parti Merkez İlçeye bağlı 44 köydeki delege seçimleri ise 21 Temmuz ile 25 Temmuz arasında yapılacak. Köylerde yapılacak olan delege seçimlerinde üyeler 17.00 ile 19.00’da oy kullanabilecek.

Engin Ören, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com