Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Limak Uludağ Elektrik İle “Enerjik Tatil”

Limak Uludağ Elektrik, yaz

Limak Uludağ Elektrik, yaz tatiline girerken hazırladığı “Yenilenebilir Enerji” kaynakları ve sağladığı faydayı resimlerle anlatan“Enerjik Tatil” boyama ve etkinlik kitabı ile çocukların keyifli zaman geçirmesini sağlarken, çocukları bilgilendirecek.

Limak Uludağ Elektrik, çocukların yaz tatili heyecanına ortak oluyor. Yoğun geçen eğitim-öğretim yılının ardından öğrencileri karne telaşı sararken, Limak Uludağ Elektrik de görevli elektrik tedarik şirketi olduğu bölgedeki anaokulu öğrencilerinin hem öğrenebileceği hem de eğlenceli dakikalar geçirebileceği yenilenebilir enerjiyi anlatan “Enerjik Tatil” boyama ve etkinlik kitabı hazırladı.

Bursa Öğretmen Neşe Horasan Anaokulu’ndaki öğrencilerle buluşan Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, boyama kitaplarını öğrencilere dağıttı.

Aytac, ülkenin geleceği olan çocukların alacakları iyi eğitimle Türkiye’yi daha ileriye taşıyacaklarını belirterek, “Biz de Limak Uludağ Elektrik olarak geleceği inşa edecek olan çocuklarımıza güveniyoruz. Yıl içinde başta Bursa olmak üzere Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da eğitim kampanyalarına destek verdik. Okulların ihtiyaçlarını karşıladık. Bugün de çocuklarımızın tatil heyecanına ortak olurken hem eğlenceli saatler geçirebileceği hem de öğrenebileceği tatil aktivitesi düşündük. Yoğun geçen eğitim-öğretim yılının ardından öğrenciler dinlenmeyi hak etti. Ancak çocuklarımızın zamanını iyi değerlendirmesini sağlamalı ve çeşitli aktivelerle kişiliklerini de zenginleştirmeliyiz. Bu amaçla hazırladığımız yenilenebilir enerji kaynakları ile yaşamımıza sağladığı faydaları anlatan ve “Bunları Biliyor musunuz?” şeklinde soru sorarak; cevaplarını eğlenceli resimlerle anlatan boyama kitabını hazırladık. Çocuklarımızın enerjisinin farkındayız. Onlara bu enerjilerini, güneş enerjisi, rüzgar enerjisi, jeotermal kaynaklar kullanılarak, çalışan arabalar, aydınlatmalar, bina ısıtmaları, uluslararası uzay istasyonu gibi konuları renklere ve oyunlara yansıtmaları için boyama ve etkinlik kitabı hediye ediyoruz. Onların güzel ve keyifli bir tatil geçirmelerinde payımız olsun istiyoruz. Enerjik Tatil kitabını Bursa’nın yanı sıra hizmet verdiğimiz Balıkesir, Çanakkale ve Yalova bölgelerinde de hediye edeceğiz. Tüm öğrencilere bu vesileyle iyi tatiller de dilemek istiyorum” dedi.

3-6 yaş grubu için hazırlanan Tatil Boyama kitabını Limak Uludağ Elektrik müşterileri, Bölge Yönetmenliklerinden ücretsiz temin edebilirler.

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech