Asfalt Sezonu Açıldı

Çanakkale İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüʼne bağlı ekipler, yaşanan ağır kış şartları nedeniyle yollarda meydana gelen sorunları çözmeye tüm hızıyla devam ediyor.

Özel İdare haber bültenine göre; asfalt kaplama çalışmaları ve yol bakım çalışmaları Çanakkale İl Özel İdaresi bünyesinde, tüm koldan Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yürütülmeye başlanıldı.

Teknolojinin tüm imkanları kullanılarak yapılan yol çalışmaları, 2016-2017 kış sezonunun uzun sürmesi ve yoğun kar yağışı nedeniyle yol üst yapısında bilhassa araç yollarında çukur ve altyapıda meydana gelen bozulmalar nedeniyle asfalt onarımı, yama ve tam kaplama yapılacak yollar tespit edilerek, hava sıcaklıklarının arttığı yaz döneminde yapılmak üzere yol programına alındı. 2017 Yılı Asfalt Sezonu açılışına katılan Çanakkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü, “Hedefimiz, yol problemlerini ortadan kaldırarak vatandaşımızın daha güvenli ve kaliteli yollarda ulaşım gerçekleştirmesini sağlamaktır. 2017 Yılı Asfalt Sezonu Çanakkaleʼmize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Bizler de Çanakkale İl Özel İdaresi olarak, Çanakkaleʼye ve halkımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

Haber MerkeziWP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com