Bahara ‘Merhaba’ Dediler
“Küçük Büyük El Ele, Haydi Özgürlüğe” sloganıyla Esenler Mahalle Meclisi tarafından 3’üncüsü düzenlenen “Bahara Merhaba” şenliği özgürlük parkında düzenlendi.
Esenler Mahalle Meclisi önünde Özlem Kayalı İlkokulu bando ekibi, okulların şenliğe katılacak grupları, Esenler Sosyal Yaşam Evi kadın bisiklet grubu ve halkın katılımıyla başlayan kortej yürüyüşü Ticaret Borsası İlkokulu, Ömer Mart Ortaokulu, Cevat Paşa Ortaokulunun katılımı ile Özgürlük Parkı’nda sona erdi.
Hasan Sami Er’in sunumuyla renklenen Bahara Merhaba Şenliğinde, bando gösterisi ve dans gösterileri devam eden şenlik de uçurtma etkinliği de düzenlendi. Esenler Mahalle Meclisi Dikiş Kursu Sergisi, Esenler Sosyal Yaşam Evi Resim Sergisi açıldı. Yemek Standı, Masal Ağacı, Spor Etkinliği, Yüz Boyama stantları büyük ilgi gördü. Haber Merkezi