Ergin Güven Tazeledi
Çanakkale Milliyetçi Hareket Partisi’nde ilçe kongreleri bir haftadır devam ediyor. 30 Nisan Pazar Günü MHP Merkez İlçe Kongresi yapıldı.
Çanakkale’de 25 Mart tarihinde başlayan ilçe kongreleri, 30 Nisan günü gerçekleştirilen Çanakkale Merkez İlçe Başkanlığı 12. olağan kongresi ile son buldu. Kongre üyelerin yoğun katılımı ile bir toy havasında gerçekleştirildi. Kongre divanına MYK üyesi Seyit Ahmet Göçer, İl başkanı Hakan Pınar, Yusuf Eroğlu ve Ramazan Ak seçildi.
Faaliyet raporu ve mali raporun üyeler tarafından ibra edilmesinin ardından seçime geçildi. Mevcut başkan Mesut Ergin, tek aday olarak katıldığı seçimde delegelerin oyları ile güven tazeleyerek tekrar başkanlığa seçildi.
Haber Merkezi