Her şey çocukların güvenle oynaması için…

Her şey çocukların güvenle oynaması için…

Çabam Tahta At Çocuk Oyuncak Atölyesi, kentli çocuklarımızın gelişimlerine yardımcı olmak amacıyla ahşap oyuncak ve kent mobilyası üretimine devam ediyor.

Çanakkale Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı Çabam Tahta At Çocuk Oyuncak Atölyesi, ahşap oyuncak üretiyor. 7’den 70’e tüm kentlilerimiz için hizmetlerini sürdüren Çanakkale Belediyesi, çocukların gelişimlerine de ayrı önem veriyor. Bu kapsamda Çanakkale Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Çabam Tahta At Çocuk Oyuncak Atölyesinde, son teknoloji ile donatılan CNC işleme makinalarında çocukların gelişimlerine destek olacak, içerisinde hiçbir kimyasal madde içermeyen ahşap oyuncak üretimi gerçekleştiriliyor. Özel eğitim sınıfları başta olmak üzere, ana sınıfları ve bu çağlardaki çocuklarımız için kreş mobilyaları ve ahşap oyuncak ile eğitim setlerinin üretimleri yapılıyor. Atölyede, aynı zamanda çocuk oyun alanlarında ve kentin farklı alanlarında kullanılmak üzere kent mobilyaları da üretiliyor.

Çabam Tahta At Çocuk Oyuncak Atölyesinin yanı sıra, Çanakkale Belediyesi Marangozhanesinde de ihtiyaçlar doğrultusunda kentin çeşitli noktalarında kullanılmak üzere kent mobilyalarının üretimine devam ediliyor.

Haber Merkezi

 , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com