Bahçe Hortumu Yetersiz Kaldı
Cevatpaşa Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi’ndeki yıkım, çevredeki vatandaşları zor durumda bıraktı.
Toz altında kalan çevre esnaflar ve yoldan geçen vatandaşların çok rahatsız olduğu yıkımda herhangi bir güvenlik önlemi alınmamış olması ise dikkat çekti. Tek bir bahçe hortumu ile toz kalkmasını engellemeye çalışan görevli ise yetersiz kaldı. Yıkım alanı çevresindeki görüntüler, bu tip yıkımların hangi akla göre yapıldığı sorularını akıllara getirdi. Sabih Can Durmuş – Aslı Yıldız