Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Topluma Destek Derneği Açıldı

Topluma Destek Derneği Açıldı

Topluma Destek Derneği Açıldı

Toplumsal sorunlara duyarlı ve sorunlara çözüm yolları aramayı amaçlayan Topluma Destek Derneği faaliyete geçti.

Derneğin yönetim kurulu başkanı Kahraman Uzan, Yönetim Kurulu başkan yardımcıları Ahmet Yetkin ve Onur Duran, Genel Koordinatör Tamer Tülcüoğlu, Genel Sekreter ve basın sözcüsü Duygu Akal ve saymanlığını ise Burcu Kayalı üstlendi.

Yönetim Kurulu Başkanı Kahraman Uzan, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Uzun süredir üzerinde çalıştığımız Topluma Destek Derneği adını verdiğimiz derneğimizi aktif hale getirdik. Toplumsal sorunlara duyarlı ve bu sorunlara çözüm yolları arayan derneğimiz, farkındalık yaratmak isteyen ama aynı zamanda farklılıklara da saygı göstermeyi amaç edinmiş bir sivil toplum kuruluşudur.

Derneğimiz düzenleyeceği eğitim, kültür ve sanat faaliyetleri ile hedef kitlemizin kişisel gelişimlerine katkı sunarak onların toplumda istihdam edilebilmesini sağlamayı amaçlamaktadır. Biz bu amaçları taşırken bilgi ve kültür seviyesi yüksek, ülke milli değerlerine sahip çıkan ve topluma faydalı bireylerin yetişmesine katkı sunmak istiyoruz.” dedi.

KURULDUĞU GİBİ İLK ZİYARETİNİ YAPTI

Topluma Destek Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kahraman Uzan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Onur Duran ve Derneğin Genç Kurulu tarafından Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı ziyaret edildi. Kendilerini ağırlayan ve fikirleri ile kendilerine destek olan başkan Gülşen Uz’a teşekkür etti.

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech