Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sarıkaya Çanakkaleli sevenleri ile buluştu

Sarıkaya Çanakkaleli sevenleri ile

Sarıkaya Çanakkaleli sevenleri ile buluştu

’Ben yoruldum hayat’ şarkısıyla ünlenen Mümin Sarıkaya, Çanakkale’de İÇDAŞ kongre merkezinde sevenleriyle buluştu.

Çanakkale Valiliği himayelerinde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü organizasyonunda Umurbey Belediyesinin katkılarıyla Çanakkale’ye gelen ’Ben yoruldum hayat’ şarkısıyla ün kazanan Mümin Sarıkaya, İÇDAŞ Kongre Merkezi’nde sahne aldı.

Çanakkale Kültür İl Müdürlüğü’nün haber bültenine göre;

Etkinliğe AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Dokuz, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş, AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ, daire amirleri ve  çok sayıda vatandaş katıldı.

Salonun tamamen dolduğu etkinlikte, AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, yaptığı konuşmada  “Allah bu ülkenin birlik beraberliğini korusun, Çanakkale huzurunu tüm ülkemize versin, Mümin Sarıkaya da şehrimize hoş geldi,tüm sanatseverlere güzel bir etkinlik geçirmesini  diliyorum” dedi.

30 seneye yakın zamandır bağlama çaldığını belirten Mümin Sarıkaya, “Çanakkale’ye ilk kez geldim, şehitliği gezdim ve manevi ortamdan çok etkilendim. Vatanımız da hiç kimse ayırım yapmadan yaşarsa Çanakkale’de olduğu gibi her daim birlik ve beraberlik içinde olacağız” dedi.

Katılımcıların Mümin Sarıkaya’nın parçaları ile zaman zaman hüzünlendiği, zaman zaman eğlendiği gecede sohbet ve içtenliği ile de sanatçı geceye damgasını vurdu.

Ben yoruldum hayat’ şarkısıyla final yapan Mümin Sarıkaya’ya tüm seyirciler içtenlikle eşlik etti. Gecenin sonunda sanatçı bu organizasyonu düzenleyen İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne ve Umurbey Belediyesine teşekkür ederek, Çanakkale’ye daha büyük bir konserle tüm sevenlerimle buluşmak isterim, tüm sevenlerime selam olsun temennileri ile gece son buldu.  

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech