Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kepez’de Milliyetçi ve Demokrat buluşma

Kepez’de Milliyetçi ve Demokrat

Kepez’de Milliyetçi ve Demokrat buluşma

16 Nisan’da yapılması beklenen referandum öncesi, Kepez’de Milliyetçi ve Demokratlar bir araya geldi.

 AK Parti Kepez Belde Başkanı Alper Altınok’un düzenlediği organizasyona Anavatan Partisi, Doğru Yol Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi’nde belirli dönemlerde görev almış isimler katıldı. Milliyetçi- Demokrat-Liberaller Buluşması’nda Pazar günü yapılacak referandumun Türkiye ve Çanakkale için taşıdığı öneme dikkat çekildi.

İstikrarın devamı ve Güçlü Türkiye için söz birliğine varılan buluşmada; çift başlılık, yetki kargaşası, Cumhurbaşkanın taşıması gereken sorumluluklar ve Siyasi Partiler Kanunu ile ilgili eksiklikler gibi bazı değerlendirmeler gecenin ana başlıklarını oluşturdu.

Benzer organizasyonların 16 Nisan’dan sonra da devam etmesi temennisiyle noktalanan gecenin sonunda konuşan AK Parti Kepez Belde Başkanı Alper Altınok, “Çanakkale’de yıllarca siyaset yapmış deneyimli büyüklerimiz ile bir arada olmak bizim için değerliydi. 16 Nisan’ın önemini analiz etmede fayda sağlanan değerlendirmeler yapıldı. Bundan sonra da inşallah sık, sık bir araya geleceğiz. Bir kare fotoğraf çektirip kamuoyunda algı yaratma gibi samimiyetsizlik, bizim ne insan doğamıza yakışır ne de siyasi ahlakımıza. Siyasi vefayı her daim gerçekçi kılan bir anlayışa sahibiz. Bu önemli buluşmayı Kepez gibi bir yerde gerçekleştirmek gerçekten onur vericiydi. Duayen büyüklerimizin tecrübeleri bizler için öğüt olarak kabul edilir. Önemli olan yanlışa ve hataya düşmemektir. Birlikten, beraberlikten güç doğar. Bu gecenin anlamı budur. İyi temenni ve dileklerimiz, Türkiye’nin, Çanakkale’nin, Kepez’in geleceği için, istikrarın devamı için, Evet’in önemi için olduğunu ifade ederken başlangıç olarak kabul ettiğimiz bu gecelerin devamı hepimizin ortak arzusudur. Hatırlamak ve hatırlanmak adına umarım yerel siyasette yeni bir çığır açacaktır. Katılım gösteren tüm dostlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Haber Merkezi

 

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech