Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gestaş, Emniyet görevlilerini unutmadı

Gestaş, Emniyet görevlilerini unutmadı

Gestaş, Emniyet görevlilerini unutmadı

Çanakkale Merkez’de belirli noktalarda görevlerini yerine getiren emniyet mensuplarını ziyaret eden Gestaş personeli, Türk Polis Teşkilatı’nın 172. kuruluş yıldönümünü kutladı.

GESTAŞ A.Ş. tarafından gönderilen haber bültenine göre; Türk Polis Teşkilatı’nın 172. yılı dün düzenlenen törenle kutlanırken, Gestaş Deniz Ulaşım, görevi başındaki polisleri unutmadı. Gestaş Kurumsal İletişim Müdürlüğü personelleri, Çanakkale ili merkezinde belli noktalarda görevlerini yürüten emniyet mensuplarını ziyaret ederek, mevlevi şekerleri ikram ederek; görevi başındaki polislerimizin Polis Haftası’nı kutladı. Çanakkale il merkez girişindeki polis noktası, iskele çevresinde görev yapan polis memurları, karakollarda görev yapan emniyet mensuplarını ziyaret eden Gestaş personelleri, güvenliğimiz, emniyetimiz, huzurumuz için gece gündüz demeden tehlikeyi de göze alarak görev yapan polislere Polis Haftası vesilesiyle teşekkürlerini iletti. Emniyet mensupları da Türk Polis Teşkilatı’nın 172. kuruluş yıldönümünde ufak bir jestle kendilerini hatırlayan GESTAŞ personeline duydukları memnuniyeti dile getirdi.

KAHRAMAN POLİSLERİ RAHMETLE ANDILAR

Gestaş yönetimi, Türk Polis Teşkilatı’nın 172. yıldönümü vesilesiyle yayınladığı kutlama mesajında “Görevini fedakârca, vatan ve millet sevdasıyla yürüten Türk Polis Teşkilatı, gücünü halkımızın güven ve desteğinden almaktadır. Kurulduğu günden bu yana, ülkemizin huzurunu, emniyetini ve güvenini sağlayan; ülkemizin birliği ve bütünlüğü için mesaisini harcayan, doğusunda, batısında ülkenin her bir köşesinde taşıdığı üniformanın hakkını layıkıyla yerine getiren tüm polislerimizin Polis Haftası’nı en içten dileklerimizi kutlarız. Vatan ve görev uğruna canlarını feda eden kahraman şehit polislerimizi de rahmet ve şükranla anıyoruz” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech