Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gelibolu Lisesi Çalışmaları Devam Ediyor

Gelibolu Lisesi Çalışmaları Devam

Gelibolu Lisesi Çalışmaları Devam Ediyor

Mülkiyeti hazineye ait araziye yapılması planlanan Gelibolu Endüstri Meslek Lisesi, 200 öğrencilik pansiyon binası ve spor salonu çalışmaları ara vermeden devam ediyor.

Sözleşme bedeli 11.150.000,00 TL olan ve 16 derslikli lise binası, 200 öğrencilik pansiyon binası ve spor salonundan oluşan Gelibolu Endüstri Meslek Lisesi inşaatında, Yurt binası 2.katın A ve B bloğunun döşemesi tamamlanmış olup C bloğun döşeme imalatı devam etmektedir. Endüstri Meslek Lisesi derslik binasında ise temel kazı çalışmaları ve yalıtım imalatları tamamlanmıştır.

Şu ana kadar ise %25ʼlik fiziki gerçekleşme sağlanmıştır. Gelibolu Endüstri Meslek Lisesi çalışmaları hakkında bilgi veren Çanakkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Can Aksoy, “Gelibolu İlçe merkezine ayrı bir hava katacak olan yeni eğitim kampüsünün hayata geçmesinde büyük katkıları olan Gelibolu önceki Kaymakamımız ve Yeni Gaziosmanpaşa Kaymakamımız Sayın Oktay Çağatayʼa işlerimizin devamlılığına sağladığı katkı ve yükümüzü hafifleten tecrübe paylaşımı ile desteklerinden ötürü idaremiz adına teşekkür ediyoruz. Dileriz bu okul kampüsü açılışında da Sayın Çağatay bizlerle beraber olur.” dedi. Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech