Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bir gecede 4 soygun

Bir gecede 4 soygun

Bir gecede 4 soygun

Aynı gece dört soygun. Çanakkale’de bir gecede dört market ve tekel bayi soyguna uğradı. Fail ya da failleri henüz belirlenemeyen soygunlarla ilgili olarak Emniyet kuvvetlerinin araştırmaları devam ediyor.

Çanakkale’de aynı sabah bilinen dört market ve tekel bayi hırsızlık vakası ile karşılaştı. Aralarında Çiftlik Market, Çarşı Pazar Market, Boğaziçi Dabakoğlu Tekel’in olduğu yerlere giren kişi ya da kişilerin sigara, içki ve kasalarda bulunan paraları aldığı belirlendi. Polis ekiplerinin kişileri güvenlik kameralarından tespit ettiği açıklanırken, arama çalışmalarının sürdüğü ifade edildi.

Soygun vakası ile karşılaşan Çanakkale’nin en merkezi yerinde bulunan Çiftlik Market İşletme sahibi Ali Türker; “Şahıs camı kırarak içeri girmiş, sigara, içki ve kasayı boşaltmış. Gayet rahat bir şekilde çıkmış ve gitmiş. Yan tarafımız Valilik, karşımız Ziraat Bankası rahat bir şekilde içeriye girmiş ve kafasına esenleri almış. Gece saat dörtte en karanlık zamanı seçmiş ancak yoldan gelirken şahsın suratı gayet açık görülüyor. Polisler kendisini hemen tespit etti” diye konuştu.

Eren Aşnaz

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech