Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

UEDAŞ Çanakkale Bowling Turnuvasında

UEDAŞ Çanakkale Bowling Turnuvasında

UEDAŞ Çanakkale Bowling Turnuvasında

Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da 2.9 milyon müşteriye elektrik dağıtım hizmeti veren Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ) Çanakkale İşletme Müdürlüğü çalışanları Bowling Turnuvası’nda stres attı. 

17 Burda AVM Bowling Salonu’nda gerçekleştirilen bowling turnuvasında oldukça eğlenen çalışanlar renkli görüntüler oluşturdu. Çanakkale İşletme Müdürü Gökay Fatih Danacı’nın da eşlik ettiği turnuvada birimler, takımlar oluşturarak yarıştı.

Personelin geniş katılım gösterdiği ve büyük bir heyecana sahne olan birimler arası ‘Bowling Turnuvası’ birbirinden çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu.

Gökay Fatih Danacı, çalışanlar arasında motivasyonu artırmak için düzenledikleri turnuvaya ilginin yüksek olmasını sevindirici bulduklarını ifade etti.  Yıl içinde bir dizi sosyal faaliyet yaptıklarını belirten İşletme Müdürü Danacı, geleneksel piknik organizasyonları ve çeşitli turnuvalar ile çalışanların yoğun iş stresini azaltmayı hedeflediklerini söyledi.

TURNUVANIN FİNALİ BURSA’DA YAPILACAK

Startı Bursa’dan verilen turnuva UEDAŞ’ın diğer hizmet illeri olan Balıkesir ve Yalova’da oynandıktan sonra en yüksek puanı alan 14 takım önümüzdeki hafta Bursa’da yapılacak olan final maçında şampiyonluk için yarışacak.

İHA

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech