Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Depremzede Kadınlara Anlamlı Ziyaret

Depremzede Kadınlara Anlamlı Ziyaret

Depremzede Kadınlara Anlamlı Ziyaret

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Bakış Açısı Ve Koordinasyon Topluluğu(BAKOT), 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Ayvacık’ta yaşanan deprem  bölgesindeydi.

Burada hem depremden etkilenen kadınların kadınlar gününü kutladılar hem çocukları okullarında ziyaret ederek onlarla vakit geçirdiler. Kadınlar gününde deprem bölgesindeki kadınların da unutulmadığını verdikleri karanfiller ile göstermiş oldular. Kadınlar, bu anlamlı günde hem mutlu oldular hem teşekkürlerini ilettiler.

“KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLAMAYA SADECE BAKOT GELDİ”

BAKOT Başkanı Erman Babacan şunları da belirtti; “Bu anlamlı günde yapılabilecek olan en güzel şeyin deprem bölgesindeki kadınlarında unutulmadığını ve değer verildiğini göstermek gerekiyor. Hepsinin tek tek kadınlar gününü kutladık ve karşılaştığımız minnet duyguları bizi çok mutlu etti. Bunun yanında okullarında çocuklar ile geçirdiğimiz vakit ve bizi tekrar çağırmaları bizlere  ayrı bir mutluluk verdi. Biz bu gün çok büyük manevi mutluluklar yaşattık ve yaşadık. Bize bu günde  ulaşım konusunda yardımcı olan Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı’ya da teşekkür etmek istiyorum… Tüm depremzede kadınların ve ülkem kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu olsun.”

Haber Merkezi

 

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech