Kahvaltı Sonrası Galibiyet

5 sene önce Uncategorized
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Kahvaltı Sonrası Galibiyet

2. Amatör Lig’de ilk maçından beraberlikle ayrılan Kocatepe Spor Kulübü, ligde çıktığı ikinci maçta galibiyetle tanıştı.

Mahalle gençlerinden kurulan ve bu gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutup onlara spor ahlakı aşılamak ve topluma faydalı sporcular yetiştirmek amacıyla yola çıkan Kocatepe Spor Kulübü, maddi imkânsızlıklara rağmen verdiği mücadele ile takdir toplamaya devam ediyor. 2. Amatör Ligde mücadele veren kulüp ilk maçına geçen hafta Çanakkale Genç 1915 Spor Kulübü ile çıkmış ve bu karşılaşmadan 1-1’lik beraberlikle ayrılmıştı.

Ligdeki ikinci maçı öncesi kahvaltı organizasyonunda moral bulan futbol takımı oyuncuları, aynı günün akşamında oynadıkları Etili Spor karşılaşmasını 2-0 kazanarak galibiyetle tanıştılar. Ne tür zorluklarla karşılaşırlarsa karşılaşsınlar her zaman amaçlarının Fair-Play çerçevesinde mücadele etmek olduğunu belirten takım kaptanı Ozan Canpolat, hedeflerinin bir üst lig olan 1. Amatör Lige çıkmak olduğunu belirtti.

Engin Ören

 


2inciamatör-lig Çanakkale galibiyet kocatepe-spor-kulübü Bu haber 07/03/2017, Salı günü yayınlandı, 114 defa görüntülendi
*