Mutluluklar Dileriz

5 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Mutluluklar Dileriz

Basın İlan Kurumu Çanakkale Şube Memuru Hikmet Said Güngör, geçtiğimiz cuma günü nişanlısı Zeynep ile birlikte yeni bir hayata ‘Merhaba’ dedi.

Çanakkale Belediyesi Nikah Salonu’nda düzenlenen törenle dünya evine giren Zeynep ve Said çiftini, aileleri ve sevenlerinin yanı sıra Çanakkale’de yayın yapan gazete çalışanları da yalnız bırakmadı.

BİK Memuru Hikmet Said Güngör ile Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Kimya Mühendisliği Enerji Kaynakları ve Yönetimi Yüksek Lisans öğrencisi Zeynep Has’ın nikahını Nikah Memuru Meltem Arslan kıydı. Oldukça heyecanlı olduğu gözlemlenen Güngör’e mesai arkadaşları Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Hasan Hüseyin Kemal ve Şube Memuru Murat Bal ile üyesi olduğu Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Tasavvuf Topluluğu’nun Başkanı Öğretim Görevlisi Halit Kuşku destek oldu.

Hayatlarının en anlamlı kararını vererek dünya evine giren genç çifte, Çanakkale Gündem Gazetesi olarak mutluluklar dileriz.

Eylem Gözeldere


basın-ilan-kurumu Çanakkale evlilik hikmet-said-güngör yeni-yuva Bu haber 05/03/2017, Pazar günü yayınlandı, 106 defa görüntülendi
*