Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Defterdarlıktan ÇTSO’ya Ziyaret

Defterdarlıktan ÇTSO’ya Ziyaret Çanakkale

Defterdarlıktan ÇTSO’ya Ziyaret

Çanakkale Defterdar Vekili Orhan Taş ve beraberindeki heyet, 28.Vergi Haftası dolayısı ile Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Vergi Dairesi Müdürü Sedat Vatansever, Personel Müdürü Osman Çitgez ve Gelir Müdürü Nesrin Başut’un katılımı ile yapılan  ziyarette Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Gün ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundular.

Vergi bilincinin geliştirilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla her yıl Şubat ayının son haftası kutlanan Vergi Haftası programı kapsamında gerçekleştirilen ziyarette, Defterdar Vekili Orhan Taş, her geçen yıl vergi bilincinin arttığını ve Çanakkale mükelleflerinin bu konuda çok duyarlı olduklarını ifade etti.

Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Gün de,  ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, vergi vermenin kutsal bir görev olduğunu, herkesin vergi verme yükümlülüğü olduğunu ve bu bilinç ile  hareket edilmesi gerektiğini belirterek  kayıt dışı ekonomi ile mücadelenin hızının artırılması gerektiğini söyledi.

Çanakkale Defterdar Vekili Orhan Taş üzerinde hassasiyetle durulan bir konu olduğunu ve Ülkemizde bu konuda önemli mesafeler alındığını vurguladı.

Haber Merkezi

 

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech