2018’e Kadar Sürecek

5 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

2018’e Kadar Sürecek

Biga’da Erasmus+KA 219 programı kapsamında Avrupa Birliği Bakanlığı AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi başkanlığı tarafından finanse edilen projenin ikinci toplantısı yapıldı.
Biga Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Müdürü Fikret Can, proje ile kimya dersini öğrencilerin gözünde cazip hale getirip, öğrencileri bilimsel çalışmalara özendirmeyi amaçladıklarını söyledi. Can yaptığı açıklamada: “Proje ekibimiz, okulumuzla birlikte Polonya, Yunanistan, İspanya ve Almanya’dan katılan okullar ile toplamda 5 okuldan oluşmaktadır. 2016 yılında başlayan projemiz, 2018 Haziran ayına kadar sürecektir. Okulumuzda yapılan veli toplantısı ile misafir öğrenci ve öğretmenlerimiz Çanakkale ve Bursa’yı da görme şansına sahip olacaklar. Bursa’da Nilüfer Belediyesinin organize ettiği ebru çalışmasına katılacaklardır. Hareketlilik tamamlandıktan sonra okulumuz öğretmen ve öğrencileri sırasıyla Polonya-Bydgoszcz, Yunanistan-Selanik ve İspanya-Sevilla hareketliliğini gerçekleştireceklerdir” dedi.

İHA

 


ab-eğitim-ve-gençlik-programları biga-erasmus-toplantısı Çanakkale toplantı Bu haber 04/03/2017, Cumartesi günü yayınlandı, 70 defa görüntülendi
*