Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Uyuşturucuya Karşı Tek Yürek

Uyuşturucuya Karşı Tek Yürek

Uyuşturucuya Karşı Tek Yürek

AK Parti, CHP ve MHP ilçe başkanları uyuşturucu ile mücadele ve madde bağımlılığına karşı bir araya gelerek Kaymakam Oktay Çağatay’ın ardından Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar’ı makamında ziyaret etti.

Uyuşturucuyla mücadele ve madde bağımlılığına dikkat çekmek için konsensüs oluşturan Gelibolu’daki siyasi parti başkanları, farkındalık yaratmak ve çözüm önerileri için ziyaret trafiğini sürdürüyor.

Bu kapsamda ilk ziyaretlerini Kaymakam Oktay Çağatay’a gerçekleştiren Ak Parti İlçe Başkanı Mahmut Çetin, CHP İlçe Başkanı Nevzat Kaya ve MHP İlçe Başkanı Eyüp Büyükzöngür Belediye Başkanı Mustafa Özacar ile bir araya gelerek kendisinden bu mücadele için destek istediler.

Kendilerine eşlik eden kadın ve gençlik kolları temsilcileri ile birlikte Başkan Özacar’ı makamında ziyaret eden siyasi partilerin ilçe başkanları, çeşitli aktivitelerin yapılması noktasında görüşlerini aktardılar. İlçede bilgilendirici konferans verilmesi yönünde taleplerini ileten başkanlar, özellikle okulların bulunduğu caddelere uyarıcı pankartlar asılması gerektiğini dile getirdiler.

Bu anlamlı birliktelik için siyasi parti başkanlarını kutladığını ifade eden Belediye Başkanı Mustafa Özacar, “Bütün önerileri değerlendirmeliyiz. Burası halkın makamı ve bizlerde yapılacak her türlü etkinlikte elimizi taşın altına sokmaya hazırız. Bu konuda acilen bir yol haritası belirlenerek, uyuşturucunun zararları ve uyuşturucuyla mücadele için Gelibolu’da hep birlikte start verelim” şeklinde konuştu.

Başkan Özacar, oluşuma sivil toplum kuruluşlarının da dahil edilerek etkinlik takviminin bir önce netleştirilmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech