Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bayrağı Güzel Devraldı

Bayrağı Güzel Devraldı Basın

Bayrağı Güzel Devraldı

Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü görevini yürüten Murat Dereli’nin Ankara’ya tayininin çıkmasının ardından yerine aynı kurumda şube müdürü olarak görev yapan Ali Güzel atandı.

BÖLGEDEKİ MEDYAYI İYİ TANIYOR

Görevi devralmasının ardından basın mensuplarına açıklamada bulunan Ali Güzel, yaklaşık 4 yıldır Çanakkale Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğünde şube müdürü olarak görev yaptığını ve bunun bölgedeki medyayı tanıması açısından kendisi için bir avantaj olduğunu belirterek, “Bu süre zarfında görev sorumluluk bölgemiz olan Çanakkale ve Balıkesir illerinde faaliyet gösteren medya kuruluşları ve basın mensuplarıyla yakın ilişki içerisinde bulunduk. Bundan sonra da mesai arkadaşlarımla birlikte aynı gayret ve azimle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

GÜZEL: “TEK TEK ZİYARET EDECEĞİM”

Kurumsal olarak yerel medyanın güçlendirilmesi ve basın mensuplarının mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak amacıyla gerekli çalışmaların devam edeceğini belirten Güzel, “Görev sorumluluk bölgemizde bulunan medya kuruluşlarını tek tek ziyaret edip kendileriyle görüş alışverişinde bulunacağız. Basın mensuplarının mesleklerini daha rahat yapılabilmeleri için üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde yapacağız” diye konuştu.

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürlüğü’nde memuriyete başlayan Ali Güzel; Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü, Basın Yayın Dairesi Başkanlığında memur, İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığında şef olarak görev yaptı. Güzel, Ağustos 2013 yılından bu yana Çanakkale Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğünde şube müdürlüğü görevinde bulunuyordu.

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech