Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gelibolu’da coşkulu danışma toplantısı

Gelibolu’da coşkulu danışma toplantısı

Gelibolu’da coşkulu danışma toplantısı

AK Parti Gelibolu Genişletilmiş ilçe danışma toplantısı önceki gün gerçekleştirildi.

 Gelibolu Kız Meslek Lisesi konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Çanakkale İl Milletvekili Ayhan Gider ve AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ da katıldı. Büyük bir katılım ile gerçekleştirilen danışma meclisi toplantısında önümüzdeki aylarda gerçekleştirilecek olan referandum ile ilgili yapılan çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu.

Milletvekili Gider yaptığı konuşmada referandum süreci ile ilgili olarak milletvekillerinin mecliste üzerlerine düşen görevi yaptığını ve meclisin tatilde olduğu bu dönemde seçim bölgelerinde referandum ile ilgili çalışmalarına devam edeceğini belirtti.

Toplantıda konuşan İl Başkanı Karadağ; “Bizler bu referandumu çok önemsiyoruz. Sandıktan evet çıkması için var gücümüzle çalışacağız. Gelibolu teşkilatımız çok önemli bir ivme ile ilerliyor. İnşallah bu ilerlemeyi referandum sandığından çıkacak sonuç ile de tescil edeceğiz değil mi? diye salona sorarak salondan referandum da sandıktan evet çıkması hususunda yapılacak çalışmalar için söz aldı. Başkan Karadağ Sefer bizden zafer Allah’tan…” diyerek sözlerini noktaladı.

Ardından Milletvekili Gider ve İl Başkanı Karadağ Evreşe Belediye Başkanı Ali Kamil Soyuak’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen aylık olağan belediye başkanları toplantısına katılarak burada da belediye başkanları ile istişarelerde bulundu. Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech