Sıcak sisleme yapıldı

3 hafta önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Belediyesi tarafından, sivrisineklerle mücadele konusunda geçtiğimiz günlerde sıcak sisleme çalışması yapıldı.

Sivrisineklerle mücadele kapsamında, geçtiğimiz günlerde belediye tarafından, kent genelinde sıcak sisleme çalışması yapıldı. Temizlik İşleri Müdürlüğünce gerçekleştirilen çalışmada, biyosidal ürün uygulama çalışmalarının devam ettiği belirtildi.

Çanakkale Belediyesi tarafından konuyla ilgili yapılan bilgilendirmede, “Çanakkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünce gerçekleştirilen Sivrisinekle Mücadele kapsamında Biyosidal Ürün Uygulama çalışmaları devam ediyor.

Kent genelinde gerçekleştirilen çalışma kapsamında, sezon sonuna yönelik kışlak mücadelesi doğrultusunda sıcak sisleme çalışması gerçekleştirildi.

Bu çalışmaların daha etkin ve verimli olması için kentte yaşayan vatandaşlarımızdan beklentimiz sivrisinek üreme alanları olan durgun su ortamlarının Temizlik İşleri Müdürlüğüne açık adres olarak bildirilmesidir. Bu geri bildirimler özellikle kaynakların yok edilmesine yardımcı olacaktır” ifadeleri yer aldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 14/11/2020, Cumartesi günü yayınlandı, 238 defa görüntülendi
*