Kaybolan Alzheimer hastası bulundu

3 hafta önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Kaybolan Alzheimer hastası, Ayvacık, Bayramiç ve Ezine İlçe Jandarma Komutanlıklarınca görevlendirilen devriyeler ve çevredeki vatandaşların aramaları sonucu bulundu.

Kaybolan Alzheimer hastası, Ayvacık, Bayramiç ve Ezine İlçe Jandarma Komutanlıklarınca görevlendirilen devriyeler ve çevredeki vatandaşların aramaları sonucu bulundu. 10 Kasım 2020 günü Ayvacık’ın Misvak köyünde Alzheimer hastası H.B. isimli yaşlı kadının saat 17 sularında evinden ayrıldığı ve tüm aramalara rağmen bulunamadığı, yakınları tarafından Ayvacık İlçe Jandarma Komutanlığı’na bildirildi.

İlçe Jandarma Komutanlığınca yapılan araştırma sonucunda kayıp H.B.’nin, Ezine’nin Karagömlek köyü ile Bayramiç’in Alikabaklar köyü mevkiinde görüldüğü bilgisine ulaşıldı. Bilgi üzerine, Ayvacık, Bayramiç ve Ezine İlçe Jandarma Komutanlıklarınca görevlendirilen devriyeler ve çevredeki vatandaşlar ile birlikte arama çalışmalarına başlandı. Yapılan arama çalışmaları sonucunda, kayıp H.B. aynı gün saat 23.45 sularında Alikabaklar köyü civarında, sağ olarak bulunarak ailesine teslim edildi.

Haber Merkezi


Bu haber 13/11/2020, Cuma günü yayınlandı, 178 defa görüntülendi
*