60 metrelik yolda çalışma devam ediyor

2 ay önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale’nin en çok kullanılan yollarından birisi olan 60 metrelik yol üzerinde, yapım çalışmaları hızla devam ediyor. Cezaevi ile Esenler Mahallesi’ni birbirine bağlayan kavşakta ve Karacaören kavşağında üst yapı çalışmalarının sürdüğü belediye tarafından kamuoyuna duyuruldu.

Çanakkale Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından, Çanakkale’nin en çok kullanılan yollarından olan 60 metrelik yolda üst yapı faaliyetleri devam ediyor. Esenler Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşların, şehrin içine girmeden evlerine gitmelerini sağlayan hatta yol çalışmalar neticesinde, trafiğe kapatıldı.

Cezaevi’nden Esenler dönüşü ve Karacaören kavşaklarında, vatandaşların dikkatli olması önem arz ediyor.

Çanakkale Belediyesi tarafından konuyla ilgili yapılan bilgilendirmede, “Üstyapı çalışmaları kapsamında ekipler, Ahmet Piriştina Caddesi üzerinde, Karacaören Caddesinden Atikhisar Caddesine geliş ve gidiş yönünde asfalt yenileme çalışması gerçekleştiriyor.

Ahmet Piriştina Caddesi üzerindeki Atikhisar Caddesinden Karacaören Caddesine gidiş yönünde gerçekleştirilen asfalt yenileme çalışmalarının tamamlanmasının ardından karşı şeritteki çalışmalara da başlandı.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Ahmet Piriştina Caddesi üzerinde gerçekleştirilen asfalt yenileme çalışmalarının yanı sıra, Ahmet Piriştina Caddesi ile Karacaören Caddesi kesişiminde de kavşak düzenleme çalışması gerçekleştiriliyor” ifadeleri kullanıldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 13/10/2020, Salı günü yayınlandı, 16 defa görüntülendi
*