Ezine’de yatırımlar yükseliyor

2 hafta önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Ezine’de kısa süre önce başlayan yatırımlar, gözle görülür bir hale geldi. İlçenin parke taşlarının döşenmesi ile büyük bir sorun ortadan kalkarken, ilçenin farklı bölgelerinde inşa edilen yatırımlarda yükselmeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel yatırımlarla ilgili bir paylaşımda bulundu ve “Vakit Ezine’mize hizmet vaktidir” ifadelerini kullandı.

Ezine’de kısa süre önce birbirinden farklı yatırımlar hayata geçirildi. Kültür Merkezi, Kapalı Pazar Yeri gibi yatırımların temelleri kazıldı, projeler yükselmeye başladı. İlçede bu projelerden önce en büyük problemlerden birisi olan parke taşı sorunu giderildi. Yıllardır büyük bir sorun haline gelen ve Ezine’yi çamura bulayan yolların üzerinden geçildi ve iyileştirmeler sağlandı.

Sonrasında ise Bakanlıklarla temaslara geçilerek çok sayıda yatırım ilçede hayata geçirildi. Geçtiğimiz gün Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, sosyal medya hesabından, bu projelerin ne durumda oldukları ile ilgili bir paylaşımda bulundu. Projeler madde madde sayıldı. Yapılan paylaşımda, “Ezine Millet Bahçesi Büfe Satış Yeri yapımı, Ezine Millet Bahçesi Altyapı çalışmaları, İlayda Sevinç Gündüz Bakım Evi ve Kreş yapımı, Ezine Belediyesi Kapalı Pazaryeri Dış Cephe Giydirme çalışmaları, Ezine Millet Bahçesi Asma Köprü yapımı,Esentepe Çocuk Parkı zemin yapımı, kilit parkı döşeme çalışmaları” olmak üzere, projelerin sürdürüldüğü kamuoyu ile paylaşıldı.

Tunahan Ünsal


Bu haber 15/11/2020, Pazar günü yayınlandı, 501 defa görüntülendi
*