Geçmiş olsun Türkiye

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

İzmir’de meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem, Ege ve Marmara Bölgesi’nde ciddi şekilde hissedildi. İzmir’de binalar yıkılırken, Çanakkale büyük bir korku yaşadı. Siyasiler sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımda bulundular.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, “Ege Denizi merkezli meydana gelen ve çevre illerimizde hissedilen depremle sarsıldık. Görüşmeleri şebeke üzerinden değil, mümkünse internet tabanlı haberleşme uygulamaları ve SMS üzerinden yapalım. Allah ülkemizi her türlü afetten korusun. Geçmiş olsun Türkiye!” paylaşımında bulundu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, “Çanakkale’den de hissedilen depremde umarım bir can kaybı yaşanmamıştır. Geçmiş olsun!” ifadelerini kullandı.

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, “İzmir’de meydana gelen deprem de dilerim can kaybı olmamıştır. Geçmiş olsun İzmir” paylaşımında bulundu.

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, “İzmir Seferihisar’da meydana gelen, başta Çanakkale olmak üzere birçok şehirde de hissedilen 6.6 büyüklüğündeki depremden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, can ve mal kaybı yaşanmamasını temenni ediyorum” dedi.

 Tunahan Ünsal


Bu haber 30/10/2020, Cuma günü yayınlandı, 237 defa görüntülendi
*