ÇTSO Yönetiminden OSB Yönetimine ziyaret

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri, geçtiğimiz gün Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi’nin yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

ÇTSO’nun haberine göre; ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde bulunan OSB Hizmet Ofisi’nde gerçekleştirilen ziyarette ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve OSB Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Ersoy, ÇTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Akın Yalman, Berkin Karaca Ersin Kahraman,  Çanakkale OSB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Bayrak,  Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Polat, Zeki Kaya Kaya ve ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal hazır bulundu.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi Yeni Yönetimini tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi ilimizin en önemli sanayi ve istihdam kapısı, Yönetim Kurulu olarak Çanakkale’de yapacağı yatırımla beraber katma değer yaratacak ve istihdama katkı sağlayacak müteşebbislerimizin bürokrasi işlerini mümkün kolaylaştırıcı çalışmalara her zaman destek vereceğiz. Güler yüzlü ve yatırımcının önünü açan bir OSB hepimizin temennisi, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Fahrettin Bey ve ekibinin bunu başaracağına inancımız tam. Çanakkale OSB yatırımı zorlaştırıcı değil kolaylaştırıcı formüller üreterek,  yeni yatırım alanlarıyla, 1915 Çanakkale Köprüsü sonrası büyüyecek potansiyeli karşılayacak seviyeye ulaşması hepimizin ortak hedefi olacaktır.” dedi.

 


Bu haber 30/10/2020, Cuma günü yayınlandı, 244 defa görüntülendi
*