Vali Aktaş Beklentileri vatandaşlardan dinledi

1 ay önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Vali İlhami Aktaş, çalışmaları yerinde incelemek ve bilgi almak amacıyla, geçtiğimiz gün Bayramiç Evciler Köyü’nü ziyaret etti. Köyde vatandaşlarla bir araya gelen Vali Aktaş, sorunları ve beklentileri bizzat vatandaşlardan dinledi.

Çanakkale Valiliğinin haberine göre; Vali İlhami Aktaş, çalışmaları yerinde incelemek ve bilgi almak amacıyla ilçe ziyaretlerine devam ederken bugünkü programı kapsamında Bayramiç ilçesi Evciler Köyü’nü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Evciler Köyü Soğuk Hava Deposunda incelemelerde bulunarak yetkililerden soğuk hava deposu hakkında bilgi alan Vali İlhami Aktaş, hasat edilen elmaları yerinde gördü.

Vali İlhami Aktaş, üreticilere kolaylıklar ve bereketli bir sezon olmasını diledi.

Evciler Köyü Soğuk Hava Deposu incelemelerinin ardından Evciler Köy kahvesinde Evciler Köyü Muhtarı Gökhan Öner ve köy sakinleri ile bir araya gelen Vali İlhami Aktaş, köy sakinleri ile bir süre görüşüp sohbet ederek vatandaşların talep ve isteklerini dinledi.

Evciler Köyü sakinleri Vali İlhami Aktaş’ı aralarında görmekten duydukları memnuniyeti dile getirerek ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

 


Bu haber 24/10/2020, Cumartesi günü yayınlandı, 72 defa görüntülendi
*