Esnafın sorunları masaya yatırıldı  

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, belediyede gerçekleşen toplantıda, esnaf odaları başkanları ile bir araya geldi. Esnaf Odaları başkanları, esnafların sorunlarını ve taleplerini belediyeye ilettiler. Esnaf Odaları Birlik Başkanı Ünal Özcan’ın da katıldığı toplantıda, esnafın sorunları hakkında istişarelerde bulunuldu.

 

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, geçtiğimiz gün esnaf odaları başkanları ile toplantıda bir araya geldi. Belediye’nin meclis toplantı salonunda gerçekleşen görüşmelere, Esnaf Odası Birlik Başkanı Ünal Özcan’da katıldı. Esnafın sorunları ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

 

Çanakkale Belediyesi tarafından konuyla ilgili yapılan bilgilendirmede, “Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Esnaf Odası Başkanları ile Çanakkale’deki esnaflara yönelik güncel konuların görüşüldüğü toplantılar, salgın hastalık riskine karşı alınan önlemler doğrultusunda pandemi döneminde de devam ediyor.

22 Ekim 2020 Perşembe günü Çanakkale Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ünal Özcan ile Esnaf Oda Başkanları katıldı. Kentte hizmet veren esnafların isteklerini dinleyen Başkan Gökhan, Koronavirüs salgınına karşı esnafları yakından ilgilendiren uygulamalar ve kentlilerin sağlığını korumak amacı ile işletmelerde alınması gereken düzenlemeler hakkında da Oda Başkanları ile görüş alışverişinde bulunuldu” ifadelerinde bulunuldu.

Tunahan Ünsal


Bu haber 24/10/2020, Cumartesi günü yayınlandı, 145 defa görüntülendi
*