“İş hacminde bir daralma yaşanmadı”

1 ay önce Ekonomi Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla, Madeni İşler ve Sanaatkarlar Esnaf Odası Başkanı Fahrettin Dündar, basın ile bir araya geldi. Oda Başkanı Fahrettin Dündar, sektörün pandemi de yaşadıkları ile ilgili açıklamada bulundu.

21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla, Madeni İşler ve Sanaatkarlar Esnaf Odası Başkanı Fahrettin Dündar, odada basın mensupları ile bir araya geldi. Kahvaltılı gerçekleşen toplantıda açıklamalarda bulunan Başkan Dündar, pandemi sürecinde sektörün neler yaşadığını dile getirdi. Ekonomik olarak fazla bir daralmadan söz edilemez dedi.

Çanakkale Madeni İşler ve Sanaatkarlar Esnaf Odası Başkanı Fahrettin Dündar, “Pandemi sürecinde, Küçük Sanayi Sitesi’nde, iş hacminde bir daralma meydana gelmedi. Kurallara sürekli uyarak, çalışmalara devam ediliyor. Pandemi ile alakalı olmak üzere ateş ölçerler ve sosyal mesafe kurallarına uyarak çalışıyoruz. Ekonomik olarak çok fazla bir daralma yaşandığını söyleyemeyiz. İş yerlerini kapatanlar içinde devlet kredi destekleri sağladı” ifadelerinde bulundu.

Tunahan Ünsal


Bu haber 23/10/2020, Cuma günü yayınlandı, 105 defa görüntülendi
*