“Çanakkale için en iyisini hedeflemeliyiz”

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, ÇTSO Yönetim Kurulu üyelerine ziyarette bulundu. Ziyarette birlik ve beraberliğin önemi üzerinde durulurken, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, “Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmak çok önemli. Çanakkale için en iyisini hedeflemeliyiz” dedi. Başkan Ülgür Gökhan ise, “Üzerimize düşen neyse yaparız” ifadesinde bulundu.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, geçtiğimiz gün ÇTSO Yönetim Kurulu Üyelerine ziyarette bulundu. ÇTSO Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette; ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Özgür Ekşi, Berkin Karaca, Deniz tennioğlu, Ersin Kahraman, Volkan Temiz ve Genel Sekreter Sema Sandal ev sahipliği yaptılar.

“Güçlerimizi birleştirerek en iyisini hedeflemeliyiz”

Ziyarette konuşan ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, “Çanakkale’nin tarihi ve turistik değerinin dünya çapında bir marka haline getirilmesini hedefliyoruz, buna uygun projeler öneriyoruz ve destekliyoruz. Son dönemde İlimize yapılan 1915 Çanakkale Köprüsü, Ezine Gıda OSB gibi büyük yatırımlarla daha da ilgi odağı haline geldi. Bu gelişimin farkında olmalı ve yönümüzü doğru çizmeliyiz. Bu çerçevede yerel dinamiklerin ortak akıl ile hareket etmesi, birlik ve beraberlik içerisinde çalışması çok önemli. Güçlerimizi birleştirerek Çanakkale için en iyisini hedeflemeliyiz” dedi.

“Üzerimize düşen neyse yaparız”

Başkan Gökhan ise, “Ticaret ve Sanayi Odamız ile belli aralıklarla bir araya gelir bu toplantıları devam ettirebiliriz. Çanakkale için geliştirilecek her projede Odamıza destek olur, üzerimize düşen neyse yaparız” ifadelerinde bulundu.

Haber Merkezi


Bu haber 21/10/2020, Çarşamba günü yayınlandı, 108 defa görüntülendi
*