Uz ile Turan arasında FETÖ atışması

1 ay önce Manşet Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile İYİ Parti GİK Üyesi ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz arasında, FETÖ atışması yaşandı. Sosyal medya paylaşımları gündem olan Çanakkaleli siyasilerin paylaşımları dikkat çekti.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, geçtiğimiz gün İYİ Parti ile ilgili, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Turan yapmış olduğu paylaşımda, İYİ Parti ile FETÖ’yü ilişkilendirerek, “İYİ Parti’de kim FETÖ’cü? Kim değil bilemem ama 1 yıl önce; “İYİ Parti bir operasyon için kuruldu, seçimden sonra dağılma süreci başlayacak” demiştik.

Partisine küsen Genel Başkan, Milletvekilleri istifaları, kongrede liste oyunları derken şimdi de malum tartışma. Bekleyin, Grup bile kuramayacaklar!” cümlelerini kullandı.

Bu paylaşımdan sonra İYİ Parti GİK Üyesi Rıdvan Uz, “Terör örgütüne selam duran, meclis kürsüsünden methiyeler dizen, oturduğu koltukta derin FETÖ izleri taşıyan muhterem, FETÖ’cü kim bilemem diyor. Aynaya bak Bülent Turan. FETÖ’cü kim gerçekten bilmek istiyorsan. İYİ Parti’nin siyasi ayağı araştırılsın önergesine red veren AK Parti’de ara…” paylaşımında bulundu.

Tunahan Ünsal


Bu haber 20/10/2020, Salı günü yayınlandı, 630 defa görüntülendi
*