Başkan Makas: “Sahalara ineceğiz”

1 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ve AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, geçtiğimiz günlerde katıldıkları programlarda, kapı kapı gezmenin sahada aktif çalışmanın önemine değinmişlerdi. Konuyla ilgili AK Parti İl Başkanı Naim Makas ile röportaj gerçekleştirdik. Makas gazetemize yaptığı açıklamada, “Vekillerimizin söylemleri çok önemli. Gökçeada hariç ilçe kongrelerimizi yeni bitirdik. Bizler bu motivasyonla artık sahalara ineceğiz” ifadelerini kullandı.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, geçtiğimiz günlerde Biga’da ilçe teşkilatı ile bir araya geldi. Partililerine seslenen Turan, bundan sonra teşkilatçı çalışmalar ile kapı kapı dolaşacağız demişti.

Turan’ın programından sonra AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Ezine’de kadın kolları kongresine katıldı. İskenderoğlu’da teşkilatçı çalışmaya dikkat çekerek, “Yatırımları getirmek bize, kapı kapı gezerek anlatmak size düşüyor” ifadelerinde bulundu.

Çanakkale İl Başkanı Naim Makas ile konuyla ilgili dün röportaj gerçekleştirdik. Makas, “Bizler artık yenilenen teşkilatlarımız ile sahalara ineceğiz” açıklamasında bulundu.

“Teşkilatlarımız yeni tazelendi”

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, “AK Parti’nin temelinde teşkilatlar vardır. AK Parti teşkilat hareketidir. Bizler Mart ayında başlattığımız kongre sürecini, pandemi dolayısıyla Haziran gibi startını verip, ara verdiğimiz kongre dönemlerimize devam ettik. Gökçeada kongremiz hariç, tüm  ilçe kongrelerimiz yeni bitti. Şu anda ilçe kongrelerimizi yeni bitirdik. Teşkilatlarımız yeni tazelendi.

“Teşkilatlarımız biraz yorgundu”

Üst üste hem 2018 genel seçimleri hem 2019 yerel seçimlerini geçiren bir teşkilat vardı. Teşkilatlarımız haliyle biraz yorgundu ve motivasyon kaybı vardı. Şu anda artık motivasyon tamamlandı. Bizler bu motivasyonla artık sahalara ineceğiz.

“İl Kongremiz için hazırlıklara başladık”

Bizler ilçe kongrelerini tamamlayan İl Başkanları olarak, genel merkezimizin talimatları ile il kongremiz için hazırlıklara başlamış bulunmaktayız. Önümüzde bir il kongresi var artık tam anlamıyla sahalarda olacağız.

“Artık sahada daha aktif olacağız”

Vekillerimizin söylemleri çok önemli ve bizim için baş tacıdır. Vekillerimizin ifade ettikleri teşkilatla ve yatırımlarla ilgili her şeyi istişare ediyoruz. Söyledikleri her şeyin altına imzamızı atarız. Kongre sürecini tamamlayan AK Parti Çanakkale İl Teşkilatı olarak, artık sahada daha aktif olacağız. Teşkilatlarımız yenilendi ve motive bir şekilde sahada çalışmaya hazırlar” açıklamasında bulundu.

Tunahan Ünsal


Bu haber 20/10/2020, Salı günü yayınlandı, 120 defa görüntülendi
*