Turan: “Kapı Kapı dolaşacağız”

1 ay önce Manşet Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, geçtiğimiz gün Biga’da ilçe teşkilatı ile bir araya geldi. Turan, son dönemlerde en büyük hastalığımız kamu ziyareti yapmayı parti işi zannetmektir eleştirisinde bulundu. Partililerine seslenen Grup Başkanvekili Bülent Turan, “Saha çalışması yapmak önceliğimizdir. Kapı kapı dolaşacağız. Dokunmadığımız gönül kalmamalı” diyerek, siyasilerin artık daha fazla sahaya inmeleri gerektiğini ifade etti.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, geçtiğimiz gün Biga’da partinin ilçe teşkilatı ile bir araya geldi. Düzenlenen toplantıya, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan ve Biga İlçe Başkanı Hasan Sepici’de katıldı.

Toplantıda konuşan Grup Başkanvekili Turan, partililerini eleştirerek, kamu kurumu ziyaret etmek artık parti işi zannedildi, biz sandıklarla büyüdük. Saha çalışmalarımıza önem vermeliyiz ifadelerinde bulundu.

“Teşkilatçılık STK ziyareti yapmak değildir”

Teşkilat çalışmalarına önem verilmesi gerektiğini belirten Turan, “AK Parti sadece kamu ziyareti yapmayı parti işi zanneden bir parti olmamalıdır. Son dönemdeki en büyük hastalığımız bu. Teşkilatçılık, sadece kamu kurumu ve STK ziyareti yapmak değildir. Biz sandıklarla büyüdük.Tüm seçmenlere gitmek, hasta ve yaşlılarımızı ziyaret etmek, vatandaşlarımızın dertlerini ve beklentilerini dinlemek, çözüm üretmek, sosyal sorumluluk faaliyetlerinde bulunmak bizi farklı kılan faaliyetlerimiz.

“Saha çalışması yapmak önceliğimiz olmalı”

Liderimiz Sayın Erdoğan’ın İstanbul’da teşkilat çalışmalarındaki ilk başlık da sandık çalışmasıydı. Dolayısıyla bizzat vatandaşlarımıza, gençlerimize temas edeceğiz. Bir teşkilat mensubumuz, bir kamu kurumunu, bir genel müdürü, bir il müdürünü ziyaret edince, iş tamam zannediyor. Kamu ziyaretinden ziyade vatandaşın derdini dinlemek, saha çalışması yapmak önceliğimiz olmalı. Kapı kapı dolaşacağız, dokunmadığımız gönül kalmamalı.” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi


Bu haber 18/10/2020, Pazar günü yayınlandı, 94 defa görüntülendi
*