Vali İlhami Aktaş Eceabat’ı karış karış inceledi

2 ay önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Vali İlhami Aktaş, geçtiğimiz gün Eceabat’a gitti. Vali Aktaş, Eceabat’ta Kaymakamlık, Belediye ve müdürlükler olmak üzere incelemelerde bulundu. Vatandaşlarla da bir araya gelen Vali Aktaş, yatırımları ve çalışmaları bizzat yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.

 

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, geçtiğimiz gün, deyim yerindeyse Eceabat’a çıkartmada bulundu. Vali Aktaş, neredeyse Eceabat’taki bütün kurumları ziyaret etti ve yerinde incelemelerde bulundu.

 

Vali Aktaş, Eceabat Kaymakamlığı’na, Çanakkale Savaşları ve Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı’na, Eceabat Belediyesi’ne, Eceabat İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile İlçe Tarım Orman Müdürlüğü’ne, Anafartalar Orman İşletme Müdürlüğü’ne, İlçe Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na gitti. Toplumun tüm dinamikleri ile yerinde bir araya geldi.

 

Vali Aktaş, kurum ve müdürlük ziyaretlerinin ardından, Eceabat’ta yapılan yatırımları yerinde inceledi ve ilgililerden bilgi aldı. Eceabat pazar yerinde de incelemelerde bulunan Vali Aktaş, vatandaşlarla pazar alanında bir araya geldi ve sohbet etti.

 

Vatandaşlar, Vali İlhami Aktaş adeta Eceabat’a çıkartmada bulundu değerlendirmesini yaptılar.

 

Haber Merkezi


Bu haber 16/10/2020, Cuma günü yayınlandı, 54 defa görüntülendi
*