Pembe faturalar dikkat çekiyor

1 ay önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Limak Enerji tarafında, geçtiğimiz yıl başlatılan Pembe Fatura uygulaması bu yıl da sürdürülüyor. Proje kapsamında Limak Enerji, müşterilerine “O sizi bulmadan, siz onu bulun. elle muayene ve mamografi hayat kurtarır” mesajı ile meme kanserine dikkat edilmesi için bir anlamda uyarıda bulunuyor.

Birbirinden farklı konularla ilgili duyarlılık örneği sergileyen Limak Enerji, faturalarını pembe bir şekilde vatandaşlara sunmaya devam ediyor. Pembe faturalar ile meme kanserine dikkat çekilirken, faturalara konuyla ilgili ayrıca bir not yazılıyor. O farkındalık notunda ise, “O sizi bulmadan, siz onu bulun! Elle muayene ve mamografi hayat kurtarır” ifadeleri yer aldı.

Proje ile ilgili bilgilendirmede bulunan Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytaç, “Elektrik faturaları müşterilerimiz tarafından yakından takip ediliyor. Sosyal Faturalar projemiz ile bugüne kadar sağlık, çevre ve eğitim gibi alanlarda pek çok bilgilendirici mesajı müşterilerimize ulaştırdık. Ekim ayının Meme Kanseri Farkındalık Ayı olması nedeniyle geçtiğimiz yıl başlattığımız Pembe Fatura uygulamamızı bu yıl da devam ettiriyoruz. Yüzde 55 oranında kadın çalışanı bulunan bir şirket olmamız da bu konu üzerinde özellikle hassasiyet göstermemizi gerektiriyor. Kadın çalışanlarımızın meme kanseri konusunda bilinçlendirilmesi de en çok önem verdiğimiz konular arasında yer alıyor.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da meme kanserinde erken teşhiste kritik öneme sahip olan kendi kendine muayeneyi anlatarak, çalışanlarımızı bilgilendirme çalışmaları yürütüyoruz. Meme kanseri farkındalık adına yürüttüğümüz çalışmalar ile ONKO-DAY’in pembe partnerlerinden biri olarak tüm çalışanlarımıza pembe maske ve pembe kurdele dağıtacağız. Web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız gibi dijital mecralarda logomuzu pembe renkte tasarlayarak, tüm platformlarda meme kanserine dikkat çekeceğiz.” dedi.

Haber Merkezi


Bu haber 15/10/2020, Perşembe günü yayınlandı, 41 defa görüntülendi
*