Uyuşturucu madde satışı yapan 2 kişi tutuklandı

2 ay önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, il merkezi ve ilçelerde uyuşturucu madde satışı yapan ve kullanan şahıslara yönelik sürdürülen çalışma kapsamında geçtiğimiz hafta çok sayıda operasyon gerçekleştirdi.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, il merkezi ve ilçelerde uyuşturucu madde satışı yapan ve kullanan şahıslara yönelik sürdürülen çalışma kapsamında geçtiğimiz hafta çok sayıda operasyon gerçekleştirdi. TCK 191(Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde kabul etmek bulundurmak) suçundan 13 ayrı olayda 15 şüpheli hakkında işlem yapıldı. İşlemlerinin ardından 15 şahıs serbest bırakıldı.

Ayrıca TCK 188 (Uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti) suçundan da 4 ayrı olayda 5 şüpheli hakkında işlem yapıldı. İşlem yapılan şahıslardan biri adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken 2 şahıs tutuklandı. 2 şahıs ise serbest bırakıldı.

Yapılan yakalamalar neticesinde şüphelilerden 19,32 gr Sentetik Cannabinoid (Bonzai), 17,1 gr. Metamfetamin,25,27 gr Esrar, 1 adet Ecstasy hap, 5 adet Sentetik Ecza ve uyuşturucu kullanmaya yarayan (payp) aparatlar ele geçirilerek tüm yasadışı maddelere el kondu.

Haber Merkezi


Bu haber 13/10/2020, Salı günü yayınlandı, 19 defa görüntülendi
*