Talihsiz baba çocuklarının gözü önünde öldürüldü

2 ay önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çocuklarıyla birlikte çorba içmeye giden baba, çıkan tartışmada bıçaklanarak öldürüldü. Cinayet sonrası kaçan 18 yaşında ki katil ise polis tarafından yakalandı ve çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Çocuklarıyla birlikte çorba içmeye giden baba, çıkan tartışmada bıçaklanarak öldürüldü. Cinayet sonrası kaçan 18 yaşında ki katil ise polis tarafından yakalandı ve çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Cumartesi gecesi saat 01.00 sıralarında küçük oğlunun çorba içmek istemesi üzerine büyük oğlunu da yanına alarak evden ayrılan iki çocuk babası Hakan Metin, Alman Sokağı olarak bilinen Ziveriye Sokak üzerinde bulunan bir çorbacıya gitti. Mekânın önünde bir grup ile aralarında basit bir nedenle tartışma çıktı. Tartışma sırasında grup içinden 18 yaşında ki E.B. Hakan Metin’i bıçaklayarak ağır yaraladı. Saldırgan genç, lüks bir araç ile olay yerinden kaçarken kan kaybeden Metin, acil olarak hastaneye kaldırıldı. Ancak doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

18 yaşındaki saldırgan, polis tarafından başlatılan geniş çaplı arama sonucu kısa sürede yakalandı. Zanlı, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Çanakkale’de tanınan ve sevilen, iyi bir aile babası olan Hakan Metin’in cenazesinin ise ikindi namazına müteakip Troya Caddesi üzerindeki Barbaros Hayrettin Paşa camiiden kaldırılacağı bildirildi.

Haber Merkezi

 


Bu haber 12/10/2020, Pazartesi günü yayınlandı, 70 defa görüntülendi
*