Spor Bilimleri Fakültesi online törenle açıldı

2 ay önce Eğitim Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Spor Bilimleri Fakültesi 2020-2021 Akademik Yılı Açılış Töreni uzaktan/online gerçekleşti.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin haberine göre, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Spor Bilimleri Fakültesi 2020-2021 Akademik Yılı Açılış Töreni uzaktan/online gerçekleşti. 2020-2021 Akademik Yılı Güz Dönemini pandemi sebebiyle uzaktan eğitimle gerçekleştirecek olan Spor Bilimleri Fakültesi online açılış töreni, Fakültenin web sayfası ve sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınladı. Törene; ÇOMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bünyamin Bacak, ÇOMÜ Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hürmüz Koç, Türkiye Taekwondo Federasyon Başkanı, Selçuk Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin Şahin, Spor Bilimleri Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Günay ile akademisyenler, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan tören, ÇOMÜ Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hürmüz Koç ve ÇOMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bünyamin Bacak’ın açılış konuşmalarıyla devam etti. Konuşmasına Üniversite ve Spor Bilimleri Fakültesi hakkında bilgiler vererek başlayan Prof. Dr. Hürmüz Koç, fakültenin bölümlerine ilişkin öğrenci, akademisyen sayıları, gerçekleştirilen faaliyetler ve planlanan çalışmalarla ilgili notlar aktardı.


Bu haber 12/10/2020, Pazartesi günü yayınlandı, 40 defa görüntülendi
*